windows 12

Якою буде Windows 12 – перші чутки про нову систему


Чи не прийдеться користувачам купувати новий комп’ютер, щоб встановити Windows 12? Цілком можливо. Перші чутки про майбутню операційну систему викликають масу дискусій серед користувачів. Зокрема, говорять про те, що система може виявитися “хмарною” чи потребувати спеціального процесора з підтримкою штучного інтелекту.

Якщо Microsoft вирішить застосувати подібну екзотику – можна прогнозувати, що перехід користувачів до Windows 12 значно сповільниться. Адже більшість населення використовує комп’ютер для повсякденних задач – перегляд інтернету, перегляду фільмів, роботі в офісних програмах чи іграх зі списку https://top-casinos.com.ua/igrovi-avtomaty-bezkoshtovno/.

Розказуємо, які чутки ходять про Windows 12 та чого можна очікувати користувачам.

Інсайдери прогнозують використання штучного інтелекту

Windows 12 стане новим поколінням популярної операційної системи. За планами, перша тестова збірка ОС має бути готова у квітні 2024-го. А на жовтень запланований офіційний реліз дванадцятої Вінди.
Якою саме виявиться нова система – офіційно ще не розкривалося. Анонімні інсайдери стверджують, що Майкрософт може застосувати наступні ноу-хау:

  1. Раніше передбачалося, що Windows 12 може працювати лише з хмарного сховища. Та використовуватися за щомісячною підпискою. Поки що підтверджень цьому не знайшлося.
  2. Розглядаються варіанти, що нова версія Windows вийде не окремо. А у якості оновлення попередньої Windows 11. Це спростило б перехід на неї багатьом користувачам. Адже клієнти, які використовують легальну версію Windows – зазвичай, слухняно встановлюють всі оновлення системи.
  3. Але найголовніші чутки стосуються використання штучного інтелекту. Ця технологія зараз має велику популярність. Та адаптується до всіх цифрових процесів. Використання ШІ у Windows 12 потребуватиме спеціального процесора з модулем NPU. Подібні модулі поки що встановлені лише на найсучасніших процесорах Intel та AMD. Які, звичайно, мають немаленький цінник.

Чи значить це, що всі користувачі Windows змушені будуть заплатити не лише за нову систему, але й за новий комп’ютер?

Чи доступна буде Windows 12 без нового комп’ютера?

По-перше, всі “інсайди” поки що мають статус чуток. Ніхто ще не підтвердив, що штучний інтелект буде обов’язково застосований.

По-друге, українські користувачі в цілому досить повільно переходять на нові версії Windpws. Microsoft поки не повідомляв, що підтримка попередньої Windows 11 буде завершена. Тож, можна очікувати, що більшість користувачів просто залишаться зі звичною системою.

І, нарешті, є позитивний прогноз навіть для тих, хто захоче швидше ознайомитися з Windows 12. Інсайди говорять про ймовірність того, що система існуватиме у двох версіях. “Просунутий” варіант працюватиме лише на слушному “залізі”. Тоді як користувачі з застарілими комп’ютерами зможуть скористатися версією без штучного інтелекту.


Больше интересных историй: