iphone 16

Яким буде iPhone 16


Нові моделі iPhone 16 обіцяють здивувати шанувальників продукції Apple. Керівництво компанії планує представити радикально оновлені версії смартфонів. iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max ймовірно будуть мати збільшені дисплеї: 6,3 і 6,9 дюйма відповідно. Базова модель 16 версії залишиться того ж розміру, що й iPhone 15. Аналітик Росс Янг зазначає, екрани смартфонів збільшать на 2,5%. На його думку, такі моделі з’являться не в цьому, а вже у 2025 році.

iphone 16

iPhone 16 Ultra

У лінійці iPhone 16 може з’явитися нова модель – iPhone 16 Ultra. Вона вийде разом з:

  • iPhone 16;
  • iPhone 16 Pro;
  • iPhone 16 Pro Max;
  • iPhone 16 Plus.

Смартфон обіцяє стати флагманським. Ймовірно, він отримає покращену камеру, більший дисплей, дивовижний безпортовий дизайн. Спеціалісти стверджують, функціональність та швидкість роботи смартфона виявиться в рази краще всіх існуючих телефонів. На ньому будуть швидко запускатися будь-які програми, в тому часті казино з igrovyeavtomati.com.ua.

Твердотілі клавіші

У 2023 році Apple в 15 версії смартфонів планувала впровадити як альтернативу фізичним кнопкам твердотілі:

  • включення;
  • гучності;
  • активації беззвучного режиму.

Технічні труднощі не дозволили інженерам втілити задум у життя. Компанія Apple твердотілі кнопки планує реалізувати у 2024 році в 16 версії iPhone, а конкретніше в моделях Pro. Твердотілі кнопки використовуються так само як фізичні. Однак, в них відсутня рухома частина. Залучається тактильна вібрація, котра імітує натискання. Apple вже використовує дану технологію, відому під назвою Touch ID Home, у власних розробках:

  • ноутбук MacBook Pro;
  • ноутбук MacBook Air.

Технологія підвищує стійкість техніки перед впливом води та пилу.

iphone 16

Характеристики нових пристроїв

З 2019 року компанія Apple активно розробляє власний чіп для модема та антени. Він дозволить технологічному гіганту відмовитися від послуг компаній Qualcomm та Broadcom. Планувалося, що Apple представить чіпи для модемів у 2023 році. Тож, існує велика ймовірність, що перші модеми 5G будуть присутніми в 16 лінійці iPhone.

Перша модель чіпа буде включати окремі бездротові компоненти. З часом він об’єднає можливості WiFi, Bluetooth, стільникового модема. Мінг-Чі Куо вважає, iPhone 16 отримають інноваційну технологію мережевого покоління Wi-Fi 7. Завдяки їй швидкість мережі становитиме 30-40 Гбіт/с.
Процесори iPhone 16 та iPhone 16 Plus будуть оснащені чіпом A17, В ньому використовуватиметься процес N3E.


Больше интересных историй: