freelance

Про переваги та критерії вибору коворкінгу для фрилансера


В останні кілька років, в Україні стала популярною віддалена робота, але якщо у людини немає доступу до інтернету, світла або бажання працювати вдома, вона може скористатися послугами коворкінгу. Простіше кажучи, це спеціальне приміщення, яке об’єднує фрилансерів, фахівців нових стартапів або it-груп. Воно дозволяє не тільки користуватися власною інфраструктурою, але й знаходити однодумців, колег і, навіть друзів.

Праця всередині коворкінгу нагадує особливості звичайного офісу. Але, його інфраструктура більш гнучка, що сприяє комунікації та обміну ідеями. А за наявності вільної хвилинки, можна активувати ігрові автомати Україна, які присутні у кожному з ліцензійних казино у рейтингу.

Чому віддалені працівники обирають аналог офісу для повсякденної праці

коворкiнг

Якщо незалежний фахівець шукає простір для виконання замовлень поза межами стандартного офісу, коворкінг-центри це гарне рішення. Там є відкриті зони зі зручними столами, окремі переговорні кімнати та інше. Ба більше, ці простори відкривають доступ до таких можливостей, як:

  • Шанс набрати команду для власного проєкту;
  • Безперебійне живлення, бездротовий інтернет та перерви на каву або ланч;
  • Розширення професійних контактів (наприклад, пошук потенційних замовників);
  • Зручний графік, який дозволяє обрати найбільш продуктивний час для виконання задач;
  • Відсутність факторів, що відволікають та можливість працювати у комфортних умовах;
  • Всі потрібні ресурси можна отримати за місячний або річний абонемент, який коштує значно дешевше, ніж оренда окремого приміщення.

Сучасні центри фрилансерів мають необхідну оргтехніку та обладнані кухні. Також, тут часто проводяться спеціальні масові заходи на кшталт семінарів, тренінгів або тематичних вечорів. І, найголовніше, працівники мають змогу заощаджувати, сплачувати лише фактично відпрацьовані години.

Як шукати якісний коворкінг під власні потреби

По-перше, варто враховувати звичайний графік роботи, до якого людина встигла призвичаїтися. Він обов’язково повинен збігатися з тим, по якому працює коворкінг. Є центр, що працюють лише по буднях з 8 до 19-20:00, а існують й ті, що можна відвідувати у вихідні.

По-друге, буде непогано, якщо робочий простір буде розташовано неподалік від оселі фрилансера. Також, варто розуміти, що сплачуючи тривалу оренду місця, людина має змогу отримати якісь знижки. При цьому, для постійної або тимчасової роботи повинно бути достатньо місця.

Окремо, треба звернути увагу на наявність додаткового живлення електрикою та незалежного інтернету. Цікаво, що оптоволоконний або оптичний інтернет може працювати в умовах відсутності світла (звісно, якщо є генератор). Не треба забувати й про дозвілля, яке має вигляд різноманітних івентів, від воркшопів до вечорів настільних ігор для колег.


Больше интересных историй: