android

Нові та, вже давно доступні корисні функції Андроїд, про які користувачі ще не знають


Кожного дня з’являються якісь нові технології, включно з тими, що спрощують життя звичайних людей. Зокрема, це стосується й деяких функцій операційної системи Андроїд, яку має більшість сучасних смартфонів. При цьому, є як старі опції, про які раніше просто не здогадувалися, а також, останні, з якими ще доведеться ознайомитися.

Щоб мати можливість скористатися “прихованим” функціоналом, варто перейти до розділу “Відомостей про смартфон”, що у налаштуваннях. Тоді, знадобиться натиснути два раз на “Номер збірки” або “Версію MIUI”. Це запустить режим розробника, який знадобиться під час активації відповідної опції. Провести дозвілля з користю допоможе ресурс https://b-p.com.ua/, що пропонує різні варіанти бездепозитних подарунків за реєстрацію у казино.

Про п’ятірку функцій, що зроблять користування смартфоном більш приємним

функції Андроїд

В першу чергу, не всі знають про обмеження запитів бездротової мережі, яка ввімкнена практично у кожному гаджеті. За словами розробників Андроїд, це сприяє економії заряду, але також, не дуже добре впливає на точність геолокації (тому, це обмеження треба вимкнути). Додатково, на роботу смартфона впливають:

  • Прискорення апаратної частини, якщо пристрій активовано, як модем (за замовчуванням, ця можливість вимкнена);
  • Налаштування режиму взаємодії смартфона з комп’ютером через ЮСБ. Під час підключення, надається повідомлення про можливість вибрати режим зарядки, або передачі файлів;
  • Можливість змінити кількість обмеження анімації на телефоні (підійде для старих або слабких гаджетів). Можна змінювати з 1 до 0.5, щоб пристрій працював швидше.

Окремо, варто знати про корисну функцію, яка допоможе шанувальникам мобільних ігор. Вона дозволяє усунути пікселізацію будь-яких малюнків під час ігрової сесії. На потужних смартфонах вона позначена, як 4X MSAA.

Які оновлення від Google були анонсовані на 2024 рік

У межах виставки CES, видавці Андроїд презентували кілька нових опцій, які мають з’явитися найближчим часом. Першою з них є Quick Share, яка пропонуватиме обмінюватися файлами між будь-якими пристроями, що працюють на Андроїд. Також, планується розширення підтримки Fast Pair на інші пристрої, крім бездротових навушників.

Окремо, Гугл анонсувала появу функції трансляції на інші програми та пристрої. Наприклад, можна буде дивитися ТікТок через Chromecast. При цьому, Google має намір зробити сумісними деякі пристрої інших компаній. Як приклад, за допомогою Matter (інноваційна технологія розумного будинку), деякі телевізори та пристрої від Гугл та Андроїд зможуть стати хабом Google Home.


Больше интересных историй: