гральнi автомати

Чи варто використовувати автоматичну гру у слотах?


Сучасні слоти щороку стають не лише цікавішими, але і зручнішими – одне із завдань розробників полягає у тому, щоб підвищити зручність ігрового процесу та зробити сам слот інтуїтивно зрозумілим. Обовʼязковою функцією у кожному слоті сьогодні Autoplay, що дозволяє просто спостерігати за ходом гри, але водночас і сильно обмежуючи її можливості.

слоти

Аргументи “за”

Уважно вивчивши ігрове поле будь-якого сучасного онлайн слота, біля кнопки запуску ігрових барабанів можна побачити спеціальну позначку, яка запустить їх автоматично. Єдина умова – протягом такого режими неможливо буде змінити розмір ставки. Це не завжди зручно, проте така стратегія може підійти для довгої ігрової сесії або коли гравцю необхідно відіграти бонуси Elslots, зробивши певну кількість ставок.

Також Autoplay може бути корисним для того, щоб не переривати ігровий процес, якщо виникає потреба відволіктися. Особливо така функція виручає під час проведення турнірів або коли встановлено суворі часові обмеження. Також досвідчені гравці вдаються до активації автоматичної гри, коли грають у декілька слотів одночасно.

Врешті решт, функцію легко можна налаштувати під власний стиль гри:

  • Встановити конкретну кількість обертань;
  • Встановити розмір виграшу, після якого автогра припиниться;
  • Налаштувати дії за умови випадання бонуса.

Автогра фактично перетворює гравця на простого спостерігача, але за правильного підходу може стати надійним партнером.

гральнi автомати

Аргументи “проти”

Використання функції автоматичної гри жодним чином не впливає на результат раундів або хід гри, але суттєво заважає слоту розкритися. Річ у тім що слот є досить чутливим до поведінки гравця, а ігровий процес може змінюватися в залежності від його рішень. Зміна розміру ставки або кількості ліній протягом гри відчутно впливає хід гри, а отже і на її результат.

Самостійне ведення гри створює відчуття більшої залученості у процес та контролю подій, що відбуваються на ігровому полі. Гравці, які звикли до застосування різних підходів, зміни тактики під час гри дуже рідко вдаються до використання функції Autoplay, а тим більше якщо бюджет на гру не дозволяє просто спостерігати за десятками монотонних обертів.

Альтернативою Autoplay зазвичай стає прискорене обертання барабанів. Часто буває так, що через особливості дизайну або ігрової механіки той чи інший слот вимагає досить багато часу на те, щоб прокрутити усі ігрові барабани, тому для динамічності процесу розробники додали так звану функцію “турбогри”. Вона не звільняє від необхідності кожного разу запускати раунд вручну, але дозволяє контролювати хід подій.


Больше интересных историй: