stavki-na-sport

Бонуси за реєстрацію: різновиди, як користуватися


Ставки на спорт передбачають використання реальних грошових коштів. Але є сайти які дають гроші за реєстрацію та дозволяють грати, не використовуючи власні кошти. Надаються подарунки в рамках привітальних акцій.

Навіщо букмекерам роздавати гроші?

Конкуренція серед букмекерських контор на Україні велика. Щоб привернути увагу гравців, недостатньо запропонувати гарний сайт та широку лінію. Одним з діючих способів виділитися на фоні інших операторів – нарахувати вигідний бонус за відкриття рахунку. За допомогою подарунку користувачі можуть ознайомитися з ігровими можливостями букмекера без ризику.

Роздаючи привітальні бонуси, букмекерські компанії отримують нових клієнтів, а гравці збільшують свій бюджет. Усі сторони у плюсі.

Різновиди привітальних бонусів

Реєстраційні бонуси бувають 3 типів:

  1. Грошові. Це класичний варіант. Клієнт отримує на бонусний рахунок певний відсоток від розміру поповнення.
  2. Фрібет. Гравець отримує можливість зробити безкоштовну ставку на певну подію. Якщо парі виграє, то на рахунок поступить різниця між виграшом та номіналом ставки. Фрібети роздають у межах бездепозитних та депозитних реєстраційних акцій.
  3. Страховка. В останній час такий вид привітального бонусу набирає популярність. Клієнту пропонується укласти парі на певну суму з основного рахунку. Якщо ставка буде невдалою, то вона повернеться на рахунок.

Деякі сайти видають одразу декілька типів бонусів за реєстрацію.

Умови використання

Кожна бонусна пропозиція передбачає певні умови. Тільки після їх виконання отриману винагороду дозволяється використовувати на власний розсуд.

Перелік умов залежить від типу бонусу, букмекера та розміру винагороду. У більшості випадків нараховану винагороду треба поставити певну кількість разів. Виконати вимогу треба до закінчення дії акції.

Варіанти використання відіграного бонусу

Букмекерські контори не накладають жодних вимог на відіграні бонусні кошти. Їх можна вивести на карту банку, чи використати для укладення спортивних парі. Якщо акаунт ще не верифікований, то перед першим зняттям коштів потрібно підтвердити свою особу. Для цього знадобиться копія посвідчення особи. Згодиться і фотографія, якщо вона високої якості.

Букмекери з привітальними акціями

Нові клієнти БК Фавбет можуть розраховувати на винагороду до 4,5 тисяч гривень за реєстрацію. 500 гривень гравцям нараховується у якості парі без ризику. 4 тисячі гривень виплачується у вигляді 100 % від суми депозити. Грошову частину дозволено використовувати у розділах Спорт та Казино.

Букмекер VBet страхує першу ставку на суму до 3 тисяч гривень. Акційне парі можна робити у розділах Лайв та Прематч. Мінімальний розмір ставки становить 100 гривень.

Привітальні акції дозволяють почати грати навіть з мінімальним бюджетом. Вони будуть корисними новачкам та гравцям з досвідом. Якщо не вдалось скористатися привітальнім бонусом, засмучуватись не варто. У букмекерів є багато подарунків для діючих клієнтів.


Больше интересных историй: